У разі втрати кінцівок не можна втрачати дорогоцінний час і потрібно якомога раніше почати протезування після ампутації ніг, пальців. Завдяки сучасним технологіям і величезному досвіду фахівців Українського центру реабілітації ветеранів Афганістану проводиться протезування пальців ніг, суглобів нижніх кінцівок, протезування ноги вище коліна і навіть нігтів на ногах. Ціни на протезування нижніх кінцівок досить різноманітні і складаються з урахуванням індивідуального випадку. Після правильно підібраного протеза починається процес реабілітаці

Протези нижніх кінцівок, які виробляються Українським центром реабілітації ветеранів Афганістану, мають модульну конструкцію, що дозволяє комбінувати різними комплектуючими і максимально задовольняти індивідуальні потреби кожного пацієнта: людині, яка веде активний спосіб життя, літній людині, з яскраво вираженою потребою в стабільності і стійкості, спортсменів, дітей.

Протези, які ми виробляємо, максимально відтворюють природний зовнішній вигляд, вони надійні і довговічні. У центрі накопичений великий досвід складного протезування.

Центр виробляє індивідуальні модульні протези при будь-якому рівні ампутації кінцівок з урахуванням причин травми і захворювань. Також центр пропонує спеціальні засоби захисту та догляду за шкірою кукси; чохли на куксі підвищеної комфортності.

Вверх